Телефонуйте 0665117327
Телефонуйте 0679631574

Logo

Про нас

Інтернет магазин «Лукачі»

Сфера діяльності нашої компанії: роздрібна торгівля і дистрибуція товарів побутового, господарського призначення, велотоварів, будівельних товарів, інструменту, сантехніки та інших товарів.
Основні принципи нашої компанії - високий професіоналізм і надійність.
Стабільність і відповідальність - це основні наші переваги. Більше 10 років ми допомагаємо нашим партнерам відчути впевненість в їх справі, пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми активно стежимо за потребами ринку і гнучко реагуємо на його запити.
Своїм партнерам ми гарантуємо високі результати, чіткість, стабільність і прозорість роботи, а також повну підтримку процесу продажів. На сьогоднішній день компанія «Лукачі» є представником понад 100 відомих брендів в різних напрямках торгівлі.
Ми прагнемо до зростання і розвитку. Пропонуємо Вам приєднатися до нашого бізнесу і отримувати прибуток разом з нами.

Відгуки наших клієнтів на сайті Prom.UA

http://prom.ua/opinions/list/2215227

 

Наші бренди:

   

« ТД« УКРАБРАЗИВ »
Компанія ТОВ « ТД« УКРАБРАЗИВ » - вже більше 5 років є лідером серед вітчизняних виробників абразивних відрізних і шліфувальних кругів під торговими марками" Sprut -A " і " Титан Абразив " . 

 
KEDR

Поява торгової марки КЕДР - це втілення досвіду людей, що працюють у сфері торгівлі металевою продукцією вже більше десяти років. Пропонований нами товар поєднує у собі такі властивості, як оптимальне поєднання співвідношення ціни-якості і попиту-пропозиції. Постійно вивчаючи потреби наших покупців ми намагаємося своїм асортиментом покрити майже всі вимоги, як виробників, так і дистрибуційних організацій. Створюючи торгову марку КЕДР ми виходили з тих міркувань, аби створити максимально комфортну співпрацю для всіх наших партнерів, пропонуючи якісний товар, швидке обслуговування, доброзичливу атмосферу у взаєминах з людьми, з якими ми співпрацюємо, надійність та відповідальність у розв'язанні всіх робочих питань.

  SVITTEX

SVITTEX пропонує широкий асортимент електротехнічної продукції:

- подовжувачі
- електричні колодки
- мережеві фільтри
- подовжувачі на котушках
- інші супутні елементи і аксесуари
з гарантією і європейською якістю при конкурентноспроможній ціні. Завдання компанії SVITTEX - надати покупцеві максимально високий рівень сервісу і забезпечити його продукцією Svittex найвищої якості.

 Sigma

Компанія Sigma була заснована в 1994 і за 18 років торговельної діяльності добре зарекомендувала себе на ринку. Компанія поставляє товари під власними торговими марками (Sigma®, Ultra®, Vortex®, Flora®). Це торговельні марки є сильними позиціями на ринках.

 Светоприбор

Компанія «Светоприбор» була заснована в 1928р. як виробник широкого спектру товарів народного споживання. Починаючи з 1995р. напрямок діяльності став вузькоспеціалізованим. На даний момент компанія є виробником високоякісних електричних виробів. Це вимикачі, розетки, подовжувачі, монтажні коробки.

 STA

Виробнича фірма ТОВ "STA" була заснована в Харкові в 2002 році і ось вже більше 10 років спеціалізується на виробництві і реалізації виробів сантехарматури і готова запропонувати широкий спектр продукції сантехнічного та промислового призначення, яке користується великим попитом на практично всіх підприємствах.

 Q&L

Компанія "Q&L Sanitary Trading Company" з 1996 року є лідером оптового продажу сантехніки і комплектуючих в Україні. Так же вона поставляє свою продукцію в Молдову та інші країни СНД. Сьогодні їм належить 2 заводи в Китаї і великий логістичний центр в Україні.

 FZB

На ринку меблевої і дверної фурнітури ця компанія, відома під торговими марками FZB і SOFIA, існує 15 років. За цей час вони стали одним з найбільших постачальників меблевої і дверної фурнітури по всій території України. Основним критерієм продукції є висока якість за прийнятну ціну.

 Bylectrica

Основним пріоритетом діяльності компанії «Bylectrica» є висока якість продукції, що виробляється відповідає всім вимогам. Колектив компанії «Bylectrica» - команда професіоналів, яка складається з молодих фахівців і співробітників, що мають досвід роботи в розробці і виробництві електроустановочних виробів.

 ПП "Янтос"

Приватне підприємство «Янтос» - підприємство, яке займається виробництвом та реалізацією власної продукції, по всій території України. Пропонуєм споживачам широкий вибір товарів високої якості. Підриємство спеціалізується на ринку товарів господарського вжитку у сегменті: сітка огороджувальна в асортименті, дріт оцинкований ( гарячого оцинкування) та вироби з дроту (цвяхи). Метою підприємства є ефективна реалізація власної продукції, методом пропозиції співвідношення високоякісного товару та доступної ціни.

 МПП "Арма"

Вироби з металу - відра, тази, лопати, ванни.

 ТОВ "Слобожанський кабельний завод"

Виробник сучасної кабельної продукції в Україні.

Підприємство щорічно нарощує потужності виробництва і збільшує асортимент продукції, що випускається під власним брендом.

Компанія "Лукачі" є повноцінним прямим партнером у продажі брендованої продукції ТОВ "Слобожанський кабельний завод" (СКЗ).

Продукція підприємства повністю відповідає вимогам національних та міжнародних стандартів.

Всі етапи виробництва - від надходження сировини і матеріалів до готової продукції - проходять ретельну перевірку служби контролю якості.

 "Anura"

Електричний бренд ANURA, заснований у турецькій столиці у 2012 році.

Цей бренд налічує значну кількість внутрішніх та зовнішніх вимикачів, модульних розеток та вилок. Бренд "Anura" - це конкурентні ціни на ринку України та Європи, широке застосування у побуті, має значну мережу та канали збуту у багатьох країнах. 

По стандарту якості та стилю дизайну бренд займає одне із передових місць у світі.

Ціллю бренду ANURA є постійна удосконаленість своїх видів продукції на усіх етапах виготовлення. 

Електрика ANURA надає споживачам повністю перевірену у лабораторіях продукцію, виготовлену за сучасними технологіями та перевірену багатьма тестам (перевірка по стійкості до високих температур; дотримання пожежних вимог, тест по стійкості до води, вологи, бруду; перевірка стійкості механіки та зносу; дотримання вимог безпеки для здоров'я людини) .

 ТОВ "Горизонт"

ТОВ «Горизонт» - виробниче підприємство, одне з провідних виробників госптоварів, товарів для дому, кухонного приладдя та інших побутових виробів з пластмаси. Відра, тази, бочки, кришки для стеклобанки, миски, умивальники, кружки, лійки, совки, терки, ковші, мильниці, друшляки, лотки, вантузи, плечики, кошики для мусора- це лише незначний перелік продукції, що випускається.

Заснований у 1993 році, ТОВ «Горизонт» витримав конкуренцію з надмірно оснащеними державними підприємствами, що займаються виробництвом аналогічної продукції. Завдяки модернізації виробництва, системи управління підприємством, продуманої маркетингової політики і кваліфікованому персоналу - підприємство посіло одне з провідних місць в галузі. ТОВ «Горизонт» має великий парк обладнання зарубіжних виробників: Krauss Maffei (Німеччина), Trusioma (Німеччина), Chen Hsong (Гон-Конг), роботизованих комплексів Gosevehr (Німеччина), видувних агрегатів Blasautomat і Chodos, що дозволяє виробляти практично весь асортимент господарських товарів для дому з пластику.

Продукція ТОВ «Горизонт» повністю відповідає ТУ і ГОСТу.

 Компанія "Апекс"

Компанія «Апекс» була заснована у 2002 році. Зараз фірма займає близько 30% усього ринку України і є надійним постачальником дверної фурнітури і замків та кріплення продукції.

В основі політики підприємства лежить акцент на стабільну якість для всіх типів продукції, що виробляється: від економ до преміум класу. 

В асортименті компанії зібрано понад 10 товарних груп 12 різних брендів, що включають в себе більше 2000 найменувань.

Модельний ряд продукції сформований із актуальних та затребуваних позицій, які відповідають тенденціям ринку України.

 Торгово-промислова компанія "INTERHIM"

Компанія INTERHIM - один з найбільш великих виробників та імпортерів широкого асортименту товарів.

На даний момент компанія виробляє та імпортує клей, газ для запальничок і пальників, мастило універсальне, крем для взуття, рукавички, батарейки, засоби від комах та інші товари.

 "Klaus"

Бренд Klaus - це якісна продукція за прийнятними цінами.

За досить короткий час Бренд Klaus встиг розширити асортимент світло-діодною продукцією: енергозберігаючі лампи, прожектори, рефлектори, плафони і т.д.

Бренд має намір розширюватися і надалі. Бренд Klaus - це завжди гарна якість за доступною ціною.

Інновації, "вбудовані" у Бренд Klaus роблять світ більш здоровим і зберігають навколишнє середовище. У складі продукції відсутні такі речовини, як аргоновий газ, важкі метали, і не поширюються їх промені.

Енергозберігаючі моделі лампочок Klaus економлять енергію, зберігаючи до 90%, якщо порівнювати зі старими освітлювальними моделями, які зберігають лише до 50% енергії.